Project Description

Wisełka – opis miejscowości

Wisełka to idealne miejsce dla ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą.

Ta niewielka, pełna uroku wioska, sąsiaduje z zachwycającymi lasami Wolińskiego Parku Narodowego. Centrum miejscowości oddalone jest od morskiego brzegu, jednak droga prowadząca na plażę biegnie przez piękny sosnowy las. Spacer wśród zacienionych drzewami ścieżek może stanowić przyjemne urozmaicenie codziennego plażowania. Jedną z największych atrakcji Wisełki jest jezioro o tej samej nazwie. Spędzając nad nim czas skorzystać można z wypożyczalni sprzętu wodnego, oferującej rowerki, kajaki czy sprzęt do windsurfingu.To miejsce popularne jest też wśród wędkarzy. Aktywny wypoczynek w Wisełce to nie tylko spacery, jazda na rowerze śródleśnymi ścieżkami, czy niezliczona ilość sportów wodnych. W sąsiednim Kołczewie można spróbować swoich sił na terenie Amber Baltic Golf Club. Nieopodal miejscowości znajduje się latarnia morska Kikut – jedna z najniższych na polskim wybrzeżu, choć równocześnie najwyżej usytułowana. Nie jest ona udostępniana do zwiedzania, choć trasę pod nią prowadzącą warto pokonać ze względu na niezliczone, piękne widoki.

Noclegi w Wisełce

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Golf

Pola 18 oraz 8-dołkowe.
Ceny: 80-190 zł/os.

› Jezioro Wisełka

Znajdują się przy nim wypożyczalnie sprzętu wodnego.

› Latarnia morska Kikut

Oddalona o 3 km.

Ta część strony poświęcona będzie najlepszym obiektom turystycznym w Wisełce. Każdy z nich osobiście, jako autorzy serwisu, sprawdzamy i weryfikujemy. Wszystko po to, by ułatwić turystom odkrycie miejsc wyjątkowych.

Jeśli uważasz swój obiekt za godny polecenia, sprawdź listę kryteriów i skontaktuj się z nami.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]