O stronie

najlepszemorze.pl to projekt, jaki z pełnym zaangażowaniem tworzymy od 2015 roku. Idea była prosta: chcieliśmy dostarczyć Polakom serwisu, jakiego brakowało nam samym.

Polskie wybrzeże jest piękne i różnorodne. Oferuje niezliczoną ilość sposobów spędzenia wakacyjnego czasu. Znajdziemy tu rozrywkowe kurorty, miejsca obfitujące w atrakcje dla dzieci, obszary idealne do uprawiania sportów wodnych, a także wioski spokojne, ciche i często prawie nieodkryte. Znajdziemy też miejscowości, które łączą w pewnym stopniu wszystkie te cechy!

Bywa, że chcemy wyjechać nad owe najlepsze morze, lecz nie jesteśmy przekonani, którą z miejscowości wybrać. Odwiedzamy więc te, które już kiedyś sprawdziliśmy bądź inne, polecane przez znajomych. Dlaczego jednak się ograniczać? Nad Bałtykiem każdy znajdzie miejsce idealne dla siebie. Warto więc zapoznać się z tym, co ma on do zaproponowania!

Dlatego właśnie postanowiliśmy odwiedzić niemal każdą nadmorską miejscowość, zapisać nasze spostrzeżenia, zrobić kilka zdjęć i uwiecznić swój pobyt na filmach. Wszystkie informacje opracowaliśmy najrzetelniej, jak byliśmy w stanie. Cały czas staramy się je uaktualniać, także dzięki Państwa pomocy. Materiały staraliśmy się zaprezentować w możliwie przejrzysty sposób. Postanowiliśmy nie upiększać rzeczywistości, lecz przedstawić miejsca takimi, jakie są naprawdę.

Wszystko po to, aby umożliwić Państwu poznanie wszystkich miejscowości naszego wybrzeża. Już same poszukiwanie informacji może być nie lada rozrywką! Warto poświęcić więc mu nieco czasu. Mamy nadzieję, że zebrane przez nas materiały pomogą w dokonaniu idealnego wyboru.

Tego Państwu i sobie szczerze życzymy,
Marta i Łukasz
Autorzy serwisu najlepszemorze.pl