Kontakt i FAQ

Dziękujemy za korzystanie z serwisu najlepszemorze.pl i chęć kontaktu. Jeśli interesuje Państwa uaktualnienie informacji na stronie, podjęcie współpracy bądź zadanie nam jakichkolwiek pytań, prosimy o przesłanie nam wiadomości, korzystając z poniższego formularza. Obiecujemy odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli masz problem z wysłaniem wiadomości przez poniższy formularz, wyślij e-mail na kontakt@najlepszemorze.pl

  Załącznik

  [recaptcha]

  FAQ – najczęściej zadawane pytania

  Serwis powstał po to, aby umożliwić Państwu poznanie wszystkich, najlepszych miejscowości polskiego wybrzeża. Dowiedz się więcej, otwierając zakładkę „O stronie” lub klikając tutaj.

  Wszystkie miejscowości postanowiliśmy przyporządkować do minimum jednej z kategorii ogólnych. Nie oznacza to, że miejscowość nie może zaliczać się do kilku równocześnie. Poniżej prezentujemy informację, co oznacza każda z kategorii:

  • Ciche i spokojne – miejscowości, w których zamiast całodobowych dyskotek na turystów czekają lasy, niezatłoczone plaże i wszechobecnie panujący spokój. Ogólna atmosfera, jaka panuje w takiej miejscowości pozwala zapomnieć o codziennym zgiełku i poznać wyciszające pięknem natury.
  • Głośne i rozrywkowe – miejsca, przyciągające co rok turystów nastawionych na dobrą, wakacyjną zabawę. Pełne kawiarni, barów, i dyskotek. Nie oznacza to, iż są one pozbawione pięknych krajobrazów. Plaże (choć piękne) mogą tu jednak należeć do zatłoczonych.
  • Oferujące spoty wodne – to tutaj znajdziemy wiele wypożyczalni sprzętu wodnego, a często także szkoły, np. windsurfingu. Miejsce idealne dla osób aktywnych i rządnych sportowych wrażeń.
  • Pełne atrakcji dla dzieci – choć wiele miejscowości oferuje różne atrakcje dla najmłodszych, są też takie, które zapewniają różnorodną zabawę przez cały okres pobytu. Znajdziemy w nich często rozbudowane place zabaw, dmuchańce, wypożyczalnie gokartów, gry zręcznościowe, pola do mini-golfa i mnóstwo sklepów z plażowymi zabawkami.

  Każda z przedstawianych informacji została przez nas sprawdzona. Wiele z nich w trakcie zbierania materiału filmowego, inne – drogą internetową. Szczegóły, które często ulegają zmianom (jak godziny otwarcia, czy ceny) mają charakter poglądowy, oparty na danych z poprzedzającego sezonu. Dbamy jednak, aby i one byłe możliwie jak najbardziej aktualne.

  W przypadku napotkania informacji, która wydaje się być niezgodna z prawdą, w imieniu wszystkich wczasowiczów prosimy o kontakt.  Za pomoc w tworzeniu serwisu na pewno się odwdzięczymy!

  Na przełomie lipca i sierpnia 2015 roku, o różnych porach dniach (zawsze między godziną 8:00, a 21:00).

  Niestety nie. Zbierając materiał w niemal siedemdziesięciu miejscowościach postanowiliśmy ograniczyć się wyłącznie do oddania ogólnego klimatu danego obszaru i jego najważniejszych miejsc, w tym plaży.

  Spis wszystkich najistotniejszych atrakcji dostępny jest na podstronie danej miejscowości w zakładce Atrakcje.

  Niestety nie możemy tego zagwarantować. Wiele atrakcji poza sezonem funkcjonuje w ograniczonym zakresie lub nie funkcjonuje w ogóle. Prezentowane na łamach serwisu godziny otwarcia i ceny dotyczą okresu wakacyjnego.

  Niestety nie jest możliwe zaprezentowanie każdego miejsca. Trudno określić granicę tego, co subiektywnie rozumiemy pod pojęciem najlepszej miejscowości nadmorskiej.

  Dlatego też postanowiliśmy ograniczyć się wyłącznie do wiosek i miast łatwo dostępnych, w których dystans pomiędzy centrum a plażą jest możliwy do pokonania pieszo. Za taką odległość przyjmujemy maksymalnie 1,5 kilometra. Uważamy też, iż miejscowości godne polecenia powinny mieć względnie rozbudowaną bazę turystyczną. Nawet osady ciche i spokojne, opisywane na naszym serwisie, posiadają przynajmniej kilka obiektów noclegowych.

  Jeśli uważasz, że jakaś miejscowość spełnia powyższe warunki, a mimo to nie jest upubliczniona, prosimy o kontakt. Z góry serdecznie dziękujemy!

  Jeśli uważasz, że na stronie brakuje miejscowości godnej polecenia, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że powinna ona bezpośrednio łączyć się z plażą i posiadać, przynajmniej w podstawowym stopniu, rozwiniętą bazę turystyczną. Dziękujemy!

  Dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem. Na jego łamach nawiązujemy współpracę zarówno z całymi miastami, jak i poszczególnymi obiektami turystycznymi. Oferujemy kooperację krótkoterminową (w formie miesięcznej reklamy) i długoterminową, w ramach idei miejscowości partnerskich oraz obiektów weryfikowanych osobiście – Polecanych.

  Dowiedz się więcej w znajdującej się na dole strony zakładce „Współpraca”. Zapraszamy do kontaktu!