Project Description

Swarzewo – opis miejscowości

Swarzewo mieści się między Władysławowem a Puckiem i podobnie jak inne miejscowości nad zatoką, charakteryzuje się znakomitymi warunkami do uprawiania sportów wodnych.

Znajdziemy tu niewielkie molo, przebiegające przez miejscowość ścieżki rowerowe, a także uwielbianą zwłaszcza przez najmłodszych turystów atrakcję. Muzeum Kocham Bałtyk, bo o nim mowa, to miejsce przedstawiające polskie morze za pomocą klocków LEGO. Oczywiście w nowoczesnym budynku znajdziemy też inne interesujące wystawy. Ciekawą formą rozrywki na pewno okaże się podróż do krainy labiryntów. Okoliczny park tematyczny oferuje sprawdzenie swych sił w korytarzach kukurydzy i nie tylko. Perełką architektoniczną Swarzewa jest wybudowany na wzniesieniu, neogotycki kościół z XIX wieku.

Noclegi w Swarzewie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Muzeum Kocham Bałtyk

Z imponującymi konstrukcjami z klocków lego.
Godziny: 8:00-18:00 (pn-pt), 10:00-18:00 (sob-niedz)
Ceny: 8- 13 zł/os.

› Labirynt w polu kukurydzy

Na miejscu także labirynt słomiany oraz autobus do góry kołami.
Godziny: 8:00-21:30

› Neogotycki kościół Narodzenia NMP

Zbudowany w 1880 roku.

› Stajnia

Jazda konna dla wszystkich zainteresowanych.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]