Project Description

Stegna – opis miejscowości

Stegna, jak na nadmorską miejscowość przystało, związana jest z bursztynem. To tutaj znajduje się Muzeum Bursztynu, w którym dla zwiedzających udostępniono wyjątkowe okazy tego morskiego skarbu. W nim możemy też poznać historię zaginionej Bursztynowej Komnaty oraz dowiedzieć się jak przebiega przemiana żywicy w bursztyn.

To jednak nie wszystko, co oferuje nam Stegna. Ważnym zabytkiem jest tu Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, w którym znajdują się pięknie brzmiące organy. Każdego roku odbywają się w nim koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Z pobytu w Stegnie powinni być także zadowoleni najmłodsi turyści. Mogą oni skorzystać z lunaparku, z dmuchanych zabawek na plaży czy kolekcji zabawek z jajek-niespodzianek. Interesujący jest także Bulwar Radiowej Jedynki, z ławeczkami noszącymi nazwy audycji „Lata z Radiem” i „Sygnałów Dnia”. Z kolei na plaży pobyt umili nam znajdujący się tam bar, oferujący kącik dla dzieci, naukę tańca oraz występy na żywo.

Noclegi w Stegnie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Bulwar Radiowej Jedynki

Stojące tam ławki noszą nazwy audycji „Lata z Radiem” i „Sygnałów Dnia”.

› Lunapark Stegna

Oferuje karuzele i inne atrakcje.

› Bursztynowa Komnata

Prezentuje najcenniejsze okazy morskiego skarbu.
Godziny: 10:00-19:00.­
Ceny: 2-4 zł/os.

› Park linowy

Oferuje różnego poziomu trasy.
Godziny: 10:00-20:00.­
Ceny: 20-35 zł/os.

› Żuławska Kolej Dojazdowa

Kolej wąskotorowa łącząca pobliskie miejscowości.
Ceny: 3-13 zł/os

›Zabawki z jajek niespodzianek

Imponująca kolekcja uwielbianych przez dzieci zabawek.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]