Project Description

Sianożęty – opis miejscowości

Sianożęty to niewielka miejscowość, której atutem jest wyjątkowo duże stężenie jodu oraz bliska odległość centrum miejscowości do plaży.

Ciekawym miejscem jest, znajdujące się w pobliżu, stare lotnisko w Bagiczu. W przeszłości było ono obiektem wojskowym, obecnie pełni funkcję lotniska cywilnego. Dla najmłodszych wczasowiczów atrakcją będzie z pewnością kolejka drogowa kursująca pomiędzy Sianożętami a Ustroniem Morskim. Wypoczywając w Sianożętach, można także odwiedzić stadninę koni i skorzystać z nauki jazdy. Miejscowość jest także świetną bazą wypadową dla wycieczek rowerowych jak i samochodowych. Bliska odległość Kołobrzegu sprawia, że można urozmaicić pobyt w Sianożętach wizytą w tym znanym kurorcie. Miejscowość mimo niewielkich rozmiarów ma mocno rozwiniętą bazę zarówno noclegową jak i gastronomiczną.

Noclegi w Sianożętach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Ciuchcia drogowa

Kursuje pomiędzy Sianożętami a Ustroniem Morskim.

› Stadnina koni

Oferuje hipoterapię, naukę jazdy oraz oprowadzanie dla dzieci.
Ceny:  7-70 zł/os.

› Lotnisko w Bagiczu

Obecnie cywilne lotnisko, powstałe w miejscu dawnego lotniska wojskowego.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]