Project Description

Pustkowo – opis miejscowości

Pustkowo, jak sama nazwa wskazuje, nie jest miejscowością nadmiernie zatłoczoną. Panuje tutaj raczej spokój i wyjątkowa, zachwycająca atmosfera.

Najbardziej charakterystycznym punktem w miejscowości jest Bałtycki Krzyż Nadziei. Konstrukcja stoi w Parku Przyjaciół Pustkowa, przy samym zejściu na plażę. Krzyż jest wierną kopią krzyża stojącego na szczycie Giewontu, jest on jednak odrobinę wyższy i cięższy. W pobliżu krzyża znajduje się replika okrętu. W Pustkowie każdego roku odbywa się amatorki turniej tenisa ziemnego. Jeżeli ktoś szuka dodatkowych atrakcji, zachęcamy do odwiedzenia pobliskich kurortów turystycznych. W sąsiednim Trzęsaczu podziwiać można słynne w całej Europie ruiny gotyckiego kościoła, a w Niechorzu, piękną latarnię. Pustkowo jest dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi. W parku zlokalizowany jest plac zabaw, na czystej, szerokiej, piaszczystej plaży, pełnej w sezonie atrakcji, wydzielone jest strzeżone kąpielisko.

Noclegi w Pustkowie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Bałtycki Krzyż Nadziei

Replika krzyża stojącego na szczycie Giewontu.

› Park Przyjaciół Pustkowa

Oprócz popularnego krzyża znajduje się tu także replika okrętu oraz plac zabaw.

› Turniej tenisa ziemnego

Coroczny, amatorski turniej Pustkowo Cup.

› Siłownia zewnętrzna

Zlokalizowana w Parku Przyjaciół Pustkowa.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]