Project Description

Poddąbie

Poddąbie – opis miejscowości

Poddąbie to niewielka, lecz klimatyczna i urokliwa osada, pełna natury oraz pradawnej historii. Wysoki klif oraz piękne sosnowo-dębowe lasy z pewnością zachwycą każdego wielbiciela natury.

Schodząc schodami ku plaży słychać tu nie tylko szum morskich fal, ale też delikatne dźwięki wąskiego strumyka. Odwiedzając Poddąbie, przenosimy się też poniekąd w czasie. Dawni mieszkańcy zostawili tu po sobie kamienne kręgi, będące jednym z dowodów na istnienie naszych praprzodków. Spacerując po deptaku ,zwanym Promenadą Słońca natkniemy się na restauracje, sklepiki, atrakcje dla najmłodszych, a nawet zadbany plac zabaw z siłownią. Tutejszą piękną plażę charakteryzuje bardzo drobny, delikatny piasek i miejscami lekko kamieniste wybrzeże, które jednak nie stanowi przeszkody w swobodnej kąpieli. Poddąbie to idealne miejsce do spacerów oraz rowerowych przejażdżek. Jednocześnie jest niezwykle skondensowane, dzięki czemu rodziny z małymi dziećmi pokonując niewielkie odległości, mogą znaleźć się w jego różnych częściach.

Noclegi w Poddąbiu

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Promenada Słońca

Wybrukowany deptak biegnący przez środek miejscowości.

› Plac zabaw z siłownią

Miejsce dla osób w każdym wieku, lubiących aktywnie spędzać czas.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]