Project Description

Pleśna – opis miejscowości

Pleśna to miejsce, będące urzeczywistnieniem wszechobecnej ciszy i spokoju. Panuje tu sielski, rodzinny klimat, wolny od skomercjalizowanego zgiełku i tłumu wczasowiczów.

Spędzając tu urlop, można się rozkoszować spacerami oraz jazdą na rowerze po tutejszych trasach. Prowadząc cyklistów wzdłuż plaży, łączą one pobliskie miejscowości nadmorskie. Udać się warto, chociażby do położonej nieopodal, latarni morskiej w Gąskach. W Pleśnej znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do spędzenia relaksujących wakacji. W osadzie znajduje się podstawowa baza noclegowa (w tym nieliczne apartamenty, domki letniskowe i pola namiotowe), sklep spożywczy, szlaki turystyczne, a przede wszystkim malownicza, dziewicza plaża. Jest ona niemal całkowicie wolna od tłumów turystów, a niepowtarzalnego uroku dodają jej porośnięte lasem, przybrzeżne wydmy.

Noclegi w Pleśnej

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Dąb szypułkowy

Drzewo będące pomnikiem przyrody, którego obwód wynosi 600 cm.

› Plac zabaw

Atrakcja dla najmłodszych wczasowiczów.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]