Project Description

Piaski – opis miejscowości

Piaski (zwane też Nową Karczmą) to najdalej na wschód wysunięta miejscowość polskiego wybrzeża, położona na krańcu Mierzei Wiślanej, pomiędzy Krynicą Morską i granicą kraju.

Jest to niewielka, spokojna wioska, wolna od tłumów turystów i hałaśliwych atrakcji, typowych dla nadmorskich kurortów. Noclegu można tu szukać u gospodarzy wynajmujących prywatne pokoje. Najcenniejszym atutem miejscowości jest niezwykle urokliwa, szeroka i piaszczysta plaża, oddalona kilkaset metrów od głównej drogi. Łączy je utwardzona droga, biegnąca wzwyż przez las. W przeciwnej, południowej części Piasków znajdziemy port rybacki, a wraz z nim przepiękny widok na Zalew Wiślany. Bez wątpienia wioska jest idealnym miejscem dla wszystkich wielbicieli świeżych ryb. To tutaj udało się nam skosztować jednej z najsmaczniejszych na wybrzeżu. W Piaskach znajduje się także ładny kościół, sklepy spożywcze, kilka restauracji oraz wypożyczalnia rowerów.

Noclegi w Piaskach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Bezleśna Wydma Szara

Wyjątkowy przykład wydmy niezmienionej przez ingerencję człowieka.

› Port rybacki nad zalewem

Niewielka, lecz klimatyczna przystań.

› Przystań rybacka na plaży

Urokliwa przystań przy Bałtyku.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]