Project Description

Międzywodzie

Międzywodzie – opis miejscowości

Międzywodzie, położone na wyspie Wolin, przy skraju Wolińskiego Parku Narodowego, jest miejscem niezwykle atrakcyjnym pod względem krajobrazowym.

Jak sama nazwa wskazuje, miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Zalewem Kamieńskim. W Międzywodziu temperatura wody jest znacznie wyższa, niż w innych regionach polskiego wybrzeża. Fakt ten oraz wyznaczony fragment strzeżonej plaży sprawiają, że istnieją tutaj idealne warunki do zażywania morskich kąpieli. Miejscowość okaże się atrakcyjna również dla wielbicieli sportów wodnych oraz wędkarstwa. W przystani na spokojnych wodach zalewu cumują niewielkie jachty, nadając obszarowi niepowtarzalny klimat. W Międzywodziu dobrze rozbudowana jest baza noclegowa, nie brakuje też lokali gastronomicznych oraz atrakcji dla dzieci takich, jak popularnych wśród najmłodszych, powietrznych zabawek.

Noclegi w Międzywodziu

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Kino Fala

Oferuje ciekawy repertuar.

› Przystań jachtowa

Znajduje się nad Zalewem Kamieńskim.

› Woliński Park Narodowy

Międzywodzie położone jest kilka km od granicy parku.

Booking.com

Wasze opinie:

Polecam, jeżdże od ponad 10 lat i zawsze jest miło i fajnie ;]

Rafał, 03.2018

Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]