Project Description

Mechelinki – opis miejscowości

Mechelinki to spokojna, kaszubska miejscowość położona nieopodal Trójmiasta. Z całą pewnością do jej największych atutów zaliczyć można przepiękne molo spacerowe oraz niewielką przystań rybacką, gdzie zaopatrzyć można się w pyszne, świeże ryby.

Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą skorzystać ze znajdującej się w Mechelinkach stojącej na wolnym powietrzu siłowni. W tej nadmorskiej wiosce znajduje się także drewniana estrada. Tutejsza plaża, choć niezbyt szeroka, jest piaszczysta i wolna od tłumów turystów. Posiada też fragment wydzielonego, strzeżonego kąpieliska, co zwłaszcza powinno przypaść do gustu rodzinom z dziećmi. Oczywiście w bliskiej odległości plaży nie mogło zabraknąć kilku barów i tawerny, oferujących, chociażby łowione lokalnie ryby. Ponieważ miejscowość położona jest nad dość ciepłą i spokojną Zatoką Pucką, istnieją tu wyśmienite warunki do uprawiania sportów wodnych. Będąc w Mechelinkach warto wybrać się do sąsiadującej miejscowości Mosty, aby zwiedzić znajdujący się tam dworek lub skorzystać z oferty tamtejszej stadniny koni. Po drodze warto też wstąpić do znajdującego się nieopodal Trójmiasta, z gamą zabytków i atrakcji.

Noclegi w Mechelnikach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Molo

Drewniany, liczący 180m pomost.

› Przystań rybacka

Nowoczesny obiekt z boksami dla rybaków oraz wędzarnią.

› Stadnina koni

W pobliskiej miejscowości Mosty.

› Mechelińskie Łąki

Rezerwat przyrody chroniący nadmorskie siedliska.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]