Project Description

Łukęcin – opis miejscowości

Łukęcin to niewielka miejscowość położona w pobliżu Pobierowa, a równocześnie idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Wioska, choć posiada względnie dobrze rozwiniętą bazę turystyczną, stanie się oazą dla podróżnych chcących naładować akumulatory z dala od miejskiego zgiełku. To urokliwe miejsce, z przepełnionym jodem powietrzem. Na pięknej, piaszczystej plaży latem wytyczone jest strzeżone kąpielisko. W miejscowości znajduje się stadnina koni, gdzie można pobrać naukę jazdy konnej. Na zaawansowanych jeźdźców czekają wyjazdy w teren, po okolicznych leśnych ścieżkach. W Łukęcinie nie powinni nudzić się także najmłodsi wczasowicze. W miejscowości znajduje się plac zabaw oraz uwielbiane powietrzne zabawki, takie jak zjeżdżalnie czy trampoliny.

Noclegi w Łukęcinie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Jazda konna

Piękne lasy zachęcają do jazdy w terenie.

› Dmuchańce

Uwielbiane przez dzieci powietrzne zabawki.

› Plac zabaw

Stojący na ogrodzonym, bezpieczny terenie.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]