Project Description

Łazy – opis miejscowości

Łazy to miejscowość o rzadko spotykanej lokalizacji. Wioska położona jest między dwoma jeziorami, Bukowo i Jamno, a dodatkowo – nad morzem.

Wspaniałe krajobrazy, czyste powietrze i piaszczysta plaża sprawiają, że jest to idealny wybór na wakacyjny wypoczynek. Świetnie będą tu się czuły wszystkie osoby, pragnące spędzić czas w cichym, a jednocześnie pełnym obiektów turystycznych miejscu. Poza pięknem przyrody nie brakuje tutaj atrakcji dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Znajdujący się we wschodniej części Łazów resort udostępnia swój basen ze zjeżdżalniami, wypożyczalnię rowerów i gokartów, a także oferuje wycieczki na quadach. W miejscowości znajdziemy też restauracje, sklepy, a nawet niewielki lunapark. Tutejsza plaża jest strzeżona i miejscami szeroka. Prowadzą na nią niedługie, leśne trasy. Beztroskie wypoczywanie na piasku zapewnia bar z przekąskami i orzeźwiającymi napojami. Wielbiciele rybołówstwa czy sportów wodnych powinni z kolei odwiedzić brzegi tutejszych jezior. Warunki do uprawiania różnych dyscyplin, w tym windsurfingu są tu uważane za bardzo dobre.

Noclegi w Łazach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Quad safari

Pełna wrażeń wycieczka z przewodnikiem dwuosobowym quadem.
Ceny: 220 zł za 1h/os

› Aquapark

Znajduje się w jednym z ośrodków, ale mogą z niego korzystać wszyscy zainteresowani.
Godziny: 10:30-18:30­
Ceny: 35 zł/os.

› Niewielki lunapark

Oferuje karuzele i inne uwielbiane przez dzieci atrakcje.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]