Project Description

Karwia – opis miejscowości

Karwia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest to miejscowość tak duża i zatłoczona jak najpopularniejsze kurorty, jednak zdecydowanie nie brakuje tutaj atrakcji umilających pobyt nad morzem.

Znajdziemy tu niezliczone restauracje, bary, urocze kawiarnie, a także lunapark, plac zabaw, salon gier, rowerowe gokarty i mnóstwo sklepików z pamiątkami. Odnaleźć tu można także ciekawe miejsca pod względem architektonicznym: wał przeciwpowodziowy wybudowany przez Holendrów oraz domy o konstrukcji szkieletowej z XIX w. Ciekawym punktem na mapie jest też oddalona o osiem kilometrów Krokowa, znana za sprawą czternastowiecznego zamku z zachowaną fosą. Karwia położona jest w obrębie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Piękno otaczającego miejscowość terenu można podziwiać, np. korzystając z wytyczonych do biegania tras. Są one zróżnicowane pod względem długości, dzięki czemu łatwo można dobrać najwłaściwszą do swej formy. Niewątpliwym atutem klimatycznej Karwi jest jej plaża – szeroka i piaszczysta, oferująca orzeźwiające napoje, dmuchane atrakcje dla dzieci i wypożyczalnię leżaków.

Noclegi w Karwii

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Lunapark

Czynny w sezonie letnim park rozrywki.

› Plac zabaw

Zlokalizowany w centrum miejscowości.

› Zamek w Krokowej

Zabytkowy pałac otoczony pięknym parkiem.

Booking.com

Wasze opinie:

Karwia jest moją ulubioną miejscowością na polskim wybrzeżu. Bardzo dobrze wspominam rodzinną i relaksacyjną atmosferę miejscowości, przepyszne pączki oraz bliskość plaży.

Marta, 12.2017

Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]