Project Description

Jarosławiec

Jarosławiec – opis miejscowości

Jarosławiec to miejscowość położona nad jeziorem Wicko, nieopodal poligonu ćwiczebnego wojsk NATO. Najbardziej charakterystycznym punktem jest znajdująca się tutaj latarnia, oddalona nieco od brzegu, znajdująca się w pobliżu centrum wioski, tuż przy Pomniku Rybaka. Jest ona udostępniona do zwiedzania przez turystów.

Jarosławiec choć niewielki, nie pozwala wczasowiczom się nudzić. Można odwiedzić nowo wybudowany aquapark, pełne atrakcji dla dzieci centrum rozrywki, niewielki lunapark, park linowy, salony gier czy Muzeum Bursztynu. Warto zajrzeć także do Krainy Motyli, gdzie prezentowane są żywe, kolorowe owady. Po miejscowości kursuje lubiana przez najmłodszych i nie tylko, charakterystyczna ciuchcia. Tutejsze klifowe wybrzeże podziwiać można z kolei podczas rejsu łodzią. Sama plaża, choć momentami niezbyt szeroka, jest wyjątkowa za sprawą gęstych, drewnianych falochronów. Zdają się one tworzyć, na otwartym morzu swego rodzaju oddzielone baseny. W jej wschodniej części stoi niebieska zjeżdżalnia. Jarosławiec posiada też wyznaczone szlaki rowerowe i wypożyczalnie, dzięki czemu z łatwością w aktywny sposób można pozwiedzać okolice.

Noclegi w Jarosławcu

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Latarnia morska

Zbudowana na planie koła.
Godziny: od 10:00 do zachodu słońca
Ceny: 3-4 zł/os.

› Aquapark

Oferuje zarówno kryty basen jak i atrakcje na zewnątrz.
Godziny: 9:00-19:00/20:00­
Ceny: 29-49 zł/os.

› Muzeum Bursztynu

Znajduje się przy jednej z głównych ulic miejscowości.
Godziny: 9:00-21:00
Ceny: 12-15 zł/os.

› Centrum rozrywki

Zadaszony plac zabaw dla dzieci.

› Drogowa ciuchcia

Przejażdżka ciuchcią urozmaici poznawanie miejscowości.
Godziny: 11:00-21:00
Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]