Project Description

Grzybowo – opis miejscowości

Grzybowo to miejscowość, położona nad Zatoką Grzybowską, której największym atutem jest szeroka i piaszczysta plaża.

Lokalizacja nad zatoką bardzo dobrze wpływa na klimat w Grzybowie. Małe fale sprawiają, że morze tutaj jest spokojniejsze i cieplejsze niż w sąsiadującym Kołobrzegu. Wieś otaczają piękne lasy, pełne grzybów, na co wskazuje już sama nazwa miejscowości. Poza zachwycającą przyrodą w Grzybowie nie brakuje także innych atrakcji. W miejscowości znajdziemy przeróżne miejsca, w których będziemy mogli kupić wakacyjną pamiątkę lub nadmorskie specjały. Letnisko posiada bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki zarówno pieszej, rowerowej jak i konnej. Znajdują się tu bowiem stadniny koni. Jeżeli jednak ktoś jest żądny silniejszych wrażeń, może spróbować swoich sił w paintballu, czy w jeździe na quadach.

Noclegi w Grzybowie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Paintball

Podnosząca poziom adrenaliny rozrywka.

› Stadnina koni

Możliwość samodzielnej jazdy jak i nauki z instruktorem.
Ceny: 5-40 zł/os.

› Szlaki nordic walking

Trzy, różnej długości trasy.

Booking.com

Wasze opinie:

Serdecznie polecam! Z mężem długo zastanawialiśmy się, gdzie pojechać na wakacje nad nasze polskie morze. Zdecydowaliśmy się na Grzybowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Miejscowość piękna.

Magda, 09.2019

Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]