Project Description

Dębina – opis miejscowości

Dębina to niewielka, pełna spokoju miejscowość położona niedaleko jeziora Gardno i Słowińskiego Parku Narodowego. Zasiedlana przez około stu mieszkańców pełna jest naturalnych, wiejskich widoków.

Już sama nazwa sugeruje, że powszechne są tu dębowe lasy. To, z czego słynie, jednak ów obszar ma charakter zdecydowanie bardziej nadmorski. Tutejszy urwisty klif jest wyjątkowo majestatyczny, a u jego podnóża zlokalizowana jest piaszczysta plaża. Po pokonaniu kilkudziesięciu drewnianych stopni znajdujemy się na wyznaczonym, strzeżonym kąpielisku. Choć tutejsze nadbrzeże nie należy do szczególnie szerokich, znikoma ilość turystów gwarantuje mnóstwo miejsca na rozłożenie ręcznika i budowanie zamków z piasku. Przez miejscowość przebiegają ścieżki rowerowe (w tym trasa do Ustki), wiele dróżek zachęca też do spacerów. Dębina na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywny tryb życia i obcowanie z naturą.

Noclegi w Dębinie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Słowiński Park Narodowy

Słynny za sprawą ruchomych wydm park.
Ceny: 3-6 zł/os.
Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]