Project Description

Białogóra – opis miejscowości

Białogóra to miejsce niezwykłe, zupełnie niepowtarzalne, na tle całego wybrzeża. Na plażę prowadzi ponad kilometrowy, zadbany, przecinający las deptak.

Można zdecydować się na miły spacer, choć nie jest to jedyny sposób umożliwiający pokonanie tej trasy. Do wyboru wczasowicze mają również rowery, gokarty, znane wszystkim pojazdy elektryczne, riksze, a przede wszystkim – dorożki. To dzięki nim nadmorska Białogóra na chwilę zamienia się w pełne wiejskiego, wręcz górskiego uroku miejsce. Znaczna odległość plaży od centrum, nie stanowi tu problemu, a dzięki różnorodnym pomysłom staje się wręcz najprawdziwszym atutem. Wszystkich wielbicieli koni z pewność ucieszy obecność stadniny, oferującej przejażdżki brzegiem morza. W miejscowości do użytku spragnionych rozrywki wczasowiczów udostępniono też między innymi pole do gry w mini-golfa, a także publiczny, sporych rozmiarów plac zabaw z zewnętrzną siłownią. Nie sposób zapomnieć o różnorodnych atrakcjach na plaży, w tym barze z egzotycznymi, słomianymi palmami. Położone niedaleko, znane za sprawą atomowych planów jezioro Żarnowiec może stać się ciekawym pomysłem na krótką wycieczkę. Z jeziora wypływa rzeka Piaśnica, po której odbywają się spływy kajakowe.

Noclegi w Białogórze

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Stadnina koni

Oferuje naukę i wyjazdy terenowe.
Ceny: 8-60 zł/os.

› Plac zabaw oraz siłownia

Dobrze zagospodarowane miejsce aktywnego wypoczynku.

› Spływy kajakowe

Rozpoczynają się przy ujściu rzeki Piaśnicy z jez. Żarnowieckiego.
Godziny: 10.00, 14.30, 18.00
Ceny: 25 zł/os.

› Mini golf

Wymagająca precyzji rozrywka dla osób w każdym wieku.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]