Project Description

Rowy – opis miejscowości

Rowy to niewielka miejscowość położona tuż przy terenie Słowińskiego Parku Narodowego, nad malowniczym jeziorem Gardno.

Można uprawiać tu sporty wodne, ćwiczyć na zewnętrznej siłowni, a przede wszystkim spacerować, opalać się i kosztować świeżo łowionych ryb. Tutejsza przystań rybacka, choć na pierwszy rzut oka skromna, idealnie wpasowuje się do scenerii nadmorskiej miejscowości. Rowy nie są jeszcze tak skomercjalizowane jak sąsiednie kurorty, stając się alternatywą dla szukających chwil wytchnienia od zgiełku i tłoku. Mimo to znajdziemy tu także atrakcje dla najmłodszych. Po miejscowości kursuje uwielbiana przez dzieci „ciuchcia”, znaleźć też można dmuchane zjeżdżalnie, a nawet park linowy. Największą architektoniczną atrakcją miejscowości jest neoromański kościół z XIX w. Tutejsza plaża posiada fragmenty szerokie oraz ekstremalnie wąskie. Włodarze postanowili jednak nawet z tych najmniej atrakcyjnych zrobić pożytek, wzbogacając je o nową, podwyższoną, zadbaną i ładnie oświetloną promenadę. Dziś jest to atrakcja sama w sobie.

Noclegi w Rowach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Bajkolandia

Centrum zabawy dla dzieci.

› Muszla koncertowa

Miejsce koncertów, w kształcie łodzi.

› Park linowy

60 różnorodnych atrakcji linowych dla osób w każdym wieku.
Ceny: 20-40 zł/os.

› Siłownia zewnętrzna

Umożliwia dbanie o formę także w czasie urlopu.

› Ciuchcia

Uwielbiana zwłaszcza przez najmłodszych wczasowiczów.

› Słowiński Park Narodowy

Słynny za sprawą ruchomych wydm park.
Ceny: 3-6 zł/os.
Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]