Project Description

Pobierowo – opis miejscowości

Pobierowo to tętniąca życiem nadmorska miejscowość. Największa ilość barów, kawiarni, wszelkiego rodzaju atrakcji zlokalizowana jest na biegnącej wzdłuż kurortu ulicy Grunwaldzkiej.

Wszystkich żądnych przygód i świetnej zabawy zapraszamy do Magicznego Domku – miejsca, gdzie wszystko jest odwrócone o 180 stopni, co powoduje, że zmysły każdego odwiedzającego wystawione są na ciężką próbę. Popularnym miejscem wśród turystów jest kwiatowy zegar. Ten pachnący czasomierz usytuowany został na specjalnie dla niego usypanym wzniesieniu. Dla entuzjastów rolek czy deski Pobierowo ma do zaoferowania profesjonalnie wyposażony skatepark., a dla lubiących wyzwania na wysokości – park linowy z trzema różnej trudności trasami. Pobierowo, jak i cała gmina Rewal, stawia na aktywną turystykę , przede wszystkim rowerową. Dla miłośników dwóch kółek czeka Rewal Bike System – sieć wypożyczalni rowerów i sprzętu do Nordic Walking. Jej punkty zlokalizowane są w Pobierowie, Niechorzu i Rewalu. Wypożyczając sprzęt w jednym z nich – zwrócić możemy w drugim. Na tych, którzy nie chcą zapuszczać się tak daleko czeka Letniskowy Szlak Pobierowa. Ta ponad pięciokilometrowa trasa biegnie przez najatrakcyjniejsze części miejscowości. Szeroko rozwinięta, doskonała baza, zarówno noclegowa jak i gastronomiczna, niezliczona ilość atrakcji turystycznych, ale przede wszystkim czysta, szeroka plaża powodują, że Pobierowo jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości na mapie polskiego wybrzeża.

Noclegi w Pobierowie

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Park linowy

Położony tuż przy plaży.
Ceny: 30-35 zł/trasa

› Dom do góry dachem.

Pozwala spojrzeć na dom z innej perspektywy.
Ceny: 0-15 zł/os.

› Zegar z kwiatów

Niezwykle piękny, popularny wśród turystów czasomierz.

› Kompleks sportowo-rekreacyjny

Z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kortami tenisowymi.

› Skate park

Z minirampą i innymi elementami.

› Rewal Bike System

Wypożyczalnie w Pobierowie, Rewalu, Niechorzu, które umożliwiają wzięcie roweru w jednej miejscowości a oddanie w innej.

› Letniskowy Szlak Pobierowa

Pięciokilometrowa trasa, prezentująca najatrakcyjniejsze punkty miejscowości.

Booking.com

Wasze opinie:

W Pobierowie jestem zakochany! Dla mnie zdecydowanie najlepsza polska miejscowość nad morzem – zarówno dla młodych, jak i tych starszych. Mam nadzieję, że w tym roku również uda się tam pojechać. Choćby na kilka dni 🙂

Mateusz, 06.2017

Co rok tam jestem najlepsze wczasy najlepsza miejscowość. Polecam 🙂

Martyna

Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]