Project Description

Dąbki – opis miejscowości

Dąbki to malownicza miejscowość posiadająca status uzdrowiska. Czyste, wypełnione jodem powietrze korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, tak istotne w czasie upragnionych wakacji.

Miejscowość co roku przyciąga wielu wielbicieli sportów wodnych. Do przyjazdu zachęca ich bliska odległość zarówno morza jak i sporego jeziora Bukowo. To nad nim swe usługi oferują szkoły windsurfingu i wypożyczalnie sprzętu wodnego. Tutaj znajduje się też przystań żeglarska, z której w rejsy wypływają jachty i łodzie, także wycieczkowe. Wybrzeże Bałtyku prezentuje z kolei szeroką, piękną plażę. Prowadzą na nią wyznaczone ścieżki przecinające tutejsze lasy. Są one idealnym miejscem do spacerów i aktywnego wypoczynku. W miejscowości znajdziemy też wiele podstawowych atrakcji dla dzieci, a także plac zabaw i sporo sklepików z nadmorskimi zabawkami. Nie brakuje też smażalni ryb, restauracji i barów, także na plaży. Dąbki to wioska pełna uroku i różnorodnych krajobrazów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Noclegi w Dąbkach

Jeśli szukasz noclegu, możesz przejść z naszego linku partnerskiego na stronę Booking, aby zobaczyć aktualnie najlepsze oferty. Dla twojej wygody wybraliśmy już w ustawieniach odpowiedni obszar i miejsca noclegowe o pozytywnych opiniach. Życzymy udanego wypoczynku!

Chcesz podzielić się własnymi zdjęciami? Załącz je do swojej opinii!

› Przystań żeglarska

Znajduje się na jeziorze Bukowo.

› Spływy kajakowe

Spływy rzeką Grabową.

› Szlaki turystyczne

Ukazują największe atrakcje bliższej i dalszej okolicy.

Booking.com
Dodaj opinię

    Wysyłając opinię, wyrażasz zgodę na umieszczenie jej treści oraz załączonych zdjęć w serwisie najlepszemorze.pl i w powiązanych z serwisem profilach społecznościowych.

    Jeśli masz problem z użyciem powyższego formularza, wyślij treść opinii na opinie@najlepszemorze.pl

    [recaptcha]